Niemieckie lobby

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie

Niemieckie lobby - piąta kolumna działająca w Wolsce, dążąca do podporządkowania Wolski Niemcom.

Do niedawna niemieckie lobby działało tajnie poprzez pojedynczych polityków PO. Jako pierwszy służalczą proniemieckość Platformy Obywatelskiej zdemaskował wybitny tropiciel faktów historycznych - Jacek Kurski. Bulterier Kaczyńskich ujawnił mianowicie, że dziadek Donaldu Tusku służył na ochotnika w Wehrmachcie.

Całkowite zdemaskowanie niemieckiego lobby

Jak się okazało w maju 2009, przywódca Platformy Obywatelskiej nie jest jedynym proniemieckim politykiem. W dniu 28.05.2009 Jarosław Kaczyński zdemaskował proniemieckie lobby, składające się ze wszystkich członków Platformy Obywatelskiej. Otóż europarlamentarzyści PO zasiadają w Parlamencie Europejskim w tej samej frakcji, co CDU/CSU, która domaga się, aby przestrzegać praw wypędzonych.

Niemieccy chadecy podkreślali, że "wypędzenia każdego rodzaju muszą zostać potępione na płaszczyźnie międzynarodowej, a naruszone prawa muszą zostać uznane". Jak zauważa przywódca Państwa Podziemnego, takie słowa w istocie rzeczy kwestionują granice Wolski, a także prawo własności osób zamieszkałych w zachodnich województwach Wolski.

Oczywiście oczywiste jest, że wystąpienie prezesa PiS nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą do Parlamentu Europejskiego, a bliski termin wyborów jest jedynie zbiegiem okoliczności.


Błyskotliwe ujawnienie przywódcy niemieckiego lobby

Od momentu ujawnienia społeczeństwu ponurej prawdy o działaniu w Wolsce wrogiego lobby niemieckiego, całkowite obnażenie przez patriotów z Ruchu Oporu jego struktur przywódczych było jedynie kwestią czasu.

Pełnego ujawnienia porażającej prawdy o głównym ideologu i najgroźniejszym obecnie członku i przywódcy niemieckiego lobby, dokonał w dniu 05.06.2009 jeden z największych Wolaków, niestrudzony i bohaterski bojownik o wolność Ojczyzny, Michał Kamiński, który we wpisie na swym blogu, nie zważając na możliwość represji ze strony okupantów i ich niemieckich mocodawców, bezkompromisowo obnażył całą prawdę:

Kolejne porażające dowody istnienia niemieckiego (i nie tylko) lobby

  1. "Jak widzieliśmy to my i sądzę, że mimo tego krzyku, który był tutaj podnoszony przez różne lobby, bo tą biedą polskiej polityki jest także to, że tutaj sobie hulają lobby innych państw i jakby nikt na to nie reaguje, a kiedy się na to zareaguje, bo ja kilka razy choćby w sejmie na ten temat zabierałem głos, no to wybucha wielki skandal. Ale nie przeciwko lobbystom, tylko przeciwko temu, który ośmielił się to powiedzieć. Co zresztą pokazuje, jak wielkie te lobby mają wpływy" - Jarosław Kaczyński w rozmowie z Henrykiem Szrubarzem w audycji "Sygnały Dnia" na antenie Polskiego Radia (16.03.2009)
  2. "W Polsce mamy do czynienia z działaniem dwóch potężnych lobby. Jest potężne lobby niemieckie i, dyskretniejsze może, lobby rosyjskie, będące na pewno w dużej mierze pozostałością naszej zależności i tego, że od tej zależności nigdy radykalnie się nie oderwaliśmy. [...] Proszę zwrócić uwagę, że kiedy w Polsce postawi się sprawę jakichś sprzeczności interesów polskich i niemieckich, a te sprzeczności są zupełnie oczywiste, to pojawia się natychmiast duża grupa publicystów czy naukowców-publicystów, którzy nigdzie nie pisząc, że biorą granty niemieckie czy wręcz w istocie żyją na niemieckich etatach, bronią interesów niemieckich w sposób bezpośredni" - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński w wywiadzie dla portalu "Gazety Polskiej" (07.07.2011)

Patrz też

Linki zewnętrzne