Misiewicze

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Czolgzmiesiem.jpg
Medalmisiewicza.jpg
Misiewiczemis.jpg
Nowekadrysadow.jpg
Orderorla.jpg
Zamiast motta:


Misiewicze vel PiSiewicze - normalny zasób kadrowy Partii, niezbędny w ramach dobrej zmiany do obsadzenia wszystkich synekur w przedsiębiorstwach, administracji państwowej i innych organizacjach nadzorowanych przez jedynie słuszną opcję polityczną IV RP.

Za rządów Platformy Obywatelskiej sam Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński powtarzał, że Wolska stała się krajem:

Dlatego niezbędnym elementem dobrej zmiany musiała być i stała się gremialna wymiana kadr na wszystkich stanowiskach, na jakie Partia ma wpływ.

Ci oddani sprawie PiSjanizmu i własnym dążeniom do kasy ludzie stali się przedmiotem wściekłego ataku rzekomej akcji obywatelskiej, a tak naprawdę wrogiej dobrej zmianie opozycji spod szemranego znaku PO i Nowoczesnej kierowanej przez byłego bankstera niejakiego Ryszarda Petru, którzy bezczelnie publikują w sieci ich nazwiska nie zważając na ustawę o ochronie danych osobowych.

Zdecydowany odpór bohaterskich i patriotyczno-narodowych Komentowości TVP (dawniej: "Wiadomości") - 18.09.2016

Chwilę później padło stwierdzenie, że to jednak "kompetencje mają decydujące znaczenie", a problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy przy nominacji "nie bierze się pod uwagę faktycznych kompetencji" zatrudnianego:

Wroga dobrej zmianie opozycja rzekomo nie ukrywała, kto stoi za tą brudną akcją

Skompromitowani politycy opozycji rzekomo nigdy nie ukrywali, kto stoi za akcją "#Misiewicze", a Ryszard Petru rzekomo powiedział na konferencji prasowej w dniu 11.09.2016 r., że Nowoczesna ujawni:

Na konferencji prasowej 17.09.2016 r, po spotkaniu z mieszkańcami Legnicy lider Nowoczesnej przedstawił listę "#Misiewicze" w KGHM, na której znalazły się 23 nazwiska. Są na niej m.in. prezes kombinatu Krzysztof Skóra, członek rady nadzorczej i jednocześnie adwokat reprezentujący prywatnie byłego ministra skarbu Dawida Jackiewicza - Dominik Hunek, czy szef klubu PiS w legnickiej radzie miejskiej Zbigniew Bytner.

Petru zapowiedział, że od 19.09.2016 akcja ruszy w każdym województwie i lista osób, które trafią do grona "#Misiewicze", będzie publikowana w internecie:

Lista rzekomych "#Misiewiczow" na Twitterze

Na liście są między innymi:

Pełna, aktualizowana przez wrogie wszystkiemu co wolskie określone siły, lista Misiewiczów znajduje sie tutaj: [1]

Wściekły atak na "#Misiewiczow" na Twitterze

Inne ważne listy IV RP

Patrz też