KOD

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Spis treści

Wprowadzenie

KOD (pełna nazwa: Komitet Obrony Diabła) im. Władysława Bartoszewskiego - ściśle tajna organizacja powołana przez Szatana dla obrony jego przestępczych ziemskich interesów, oraz w celu propagowania antywolskiej i antydemokratycznej ideologii, jak również wspierania Rosji w jej krucjacie przeciwko IV RP, a w szczególności przeciwko Biało-Czerwonemu Obozowi oraz dobrej zmianie.

Dla zamydlenia Prawym Wolakom oszczu i ukrycia swojej prawdziwej misji, Komitet działa pod kryptonimem operacyjnym: "Komitet Obrony Demokracji" (niem. Komitee zur Verteidigung der Demokratie, ang. The Committee for the Defence of Democracy, franc.Le Comité de défense de la démocratie, węg. Demokráciavédelmi Bizottság).

Od 13.10.2016 pełna nazwa KOD(Ż) to: Krajowy Oddział Debili (Żydowskich) odkrywca: Prawy Wolak Zbigniew Kubacki [1]

Szczegółowa charakterystyka KOD

Zasadnicze cele działania KOD

Cele i obszary działania Komitetusukcesywnie obnażane przez najwybitniejszych analityków i myślicieli współczesności, stąd ich lista z cała pewnością nie jest kompletna i będzie systematycznie uzupełniana w miarę kolejnych odkryć tych wybitnych patriotycznych badaczy.

 1. Zorganizowanie kolejnej Targowicy
 2. Zatrzymanie kluczowej dla umęczonej Ojczyzny dobrej zmiany
 3. Prowadzenie na zlecenie Rosji działań sabotażowo-wojennych przeciwko IV RP
 4. Uczynienie z Wolski kolonii, a z Wolaków niewolników
 5. Zwodzenie i zastraszanie Prawych Wolaków
 6. Rozsiewanie strachu, niepokojów społecznych i wrogiej propagandy
 7. Osłabienie Państwa Wolskiego na rzecz mafii" oligarchów oraz uczynienie z Wolski kondominium rosyjsko-niemiecko-izraelskiego
 8. Nieuczciwa próba zmiany władzy
 9. Otrucie Zrodzonego Przez Błogosławione Łono i Wykarmionego Przez Błogosławione Piersi, drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak")

Członkowie KOD

Generalnie członkami KOD mogą być tylko Wolacy najgorszego sortu, notorycznie niepłacący alimentów, choć najnowsze badania najwybitniejszych patriotycznych analityków wykazały, że szeregi tej zbrodniczej bojówki zasilają również najemnicy wywodzący się z najgorszego sortu innych narodowości:

Nie ma natomiast najmniejszych wątpliwości, że trzon tej zbrodniczej organizacji stanowią wszelkiej maści agenci KGB, KPP, SB i WSI, w szczególności wywodzący się z rodzin do cna skompromitowanych wieloletnimi tradycjami służby w aparacie represji i bezpieczeństwa:

Niebywale charakterystyczne jest również to, że członkowie KODbezwstydnymi i obrzydliwymi bezbożnikami, którzy w sposób oczywiście oczywisty nie mają prawa przyjmować komunii świętej, z związku z czym powinni zostać w trybie pilnym hurtowo ekskomunikowani:

Stroje organizacyjne

Wnikliwe obserwacje poczynione przez najwybitniejszych analityków ujawniły, że zasadniczym strojem używanym w akcjach terrorystycznych KOD są futra bojowe z norek i szynszyli:

Środki transportu

Precyzyjnie rozpoznanie operacyjne wrogich sił wykazało, że zarówno do dowożenia terrorystów w rejony akcji sabotażowych, jak i do samych akcji bojowych, wykorzystywane są doskonale wyposażone i uzbrojone, a jednocześnie nierzucające się w oszczy pojazdy bojowe typu jaguar:

Punkty kontaktowe oraz miejsca rozproszenia KOD

Perfekcyjne działania służb kontrwywiadowczych Biało-Czerwonego Obozu wykazały, że KOD korzysta z całej sieci ściśle tajnych punktów o kryptonimie bojowym "Starbunie", mieszczących się w lokalach specjalnie sprowadzonej do Wolski na potrzeby akcji dywersyjnych sieci kawiarni "Starbucs".

Lokale te stanowią zarówno punkty kontaktowe terrorystów, jak i miejsca ich rozproszenia przed zbrodniczymi atakami na dobrą zmianę:

Źródła finansowania

Oczywiście oczywistym źródłem finansowania KOD jest ogólnoświatowy antywolski spisek Żydostwa oraz przestępczej międzynarodowej finansjery, od dawna ściganej przez międzynarodowy wymiar sprawiedliwości:

Krótki kurs historii KOD by Stanisław Pięta

W wywiadzie dla fronda.pl wybitny i elokwentny znawca wszechrzeczy Stanisław Pięta udzielił narodowi lekcji na miejscu:

Komentarz byłego politruka: "Wybitna, rzadko niestety spotykana, koncentracja politgramoty na zdanie. Przekaz całkowicie zgodny z aktualną linią Partii i samego Naszego Umiłowanego Przywódcy, Naczelnika Państwa Wolskiego, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego"

Podstawowe idiomy politgramoty by Stanisław Pięta - podmiot liryczny KOD i rodzina Kijowskich

Lista akcji wywrotowych wymierzonych w Wolskę oraz jej siły przewodnie, czyli Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego oraz w Partię

 1. 19.03.2016 - jakby tego było mało, że 5 amerykańskich senatorów przez 2 godziny przesłuchiwało na okoliczność złamania konstytucji drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcę dobrej zmiany Andrzeja Dudę (pseudonim sceniczny: "Maliniak") nie dając mu nic zjeść, to grupka wywrotowców i lewaków najgorszego sortu bezczelnie machała z całą pewnością ukradzionymi egzemplarzami Konstytucji przewiązanymi niby kirem usiłując zwrócić na siebie uwagę tychże senatorów, wrogich mediów i przypadkowych przechodniów.
 2. 03.03.2016 - "Jeśli PiS zmieni prawo dotyczące demonstracji, będziemy wychodzić na ulice nielegalnie, mamy dużo doświadczeń z lat 80. Między demonstracjami chcemy się skupić na pracy u podstaw: spotkaniach dyskusyjnych, edukacyjnych, samokształceniowych, przygotowywaniu i wprowadzaniu w życie programów szkolnych, alternatywnych wobec tych oficjalnych. Głównym celem tych wszystkich działań będzie przygotowanie Polaków do kolejnych wyborów. Przed poprzednimi nie rozmawialiśmy o wartościach i o tym, co nas łączy, i skończyło się tak, jak się skończyło." - odgrażał się buńczucznie samozwańczy tak zwany lider Komitetu Obrony Diabła niejaki Mateusz Kijowski podczas spotkania z nowojorskimi aktywistami Komitetu.
 3. 02.09.2016 - "Władza co chwilę urządza nam zmiany dla zmian. Unicestwiana jest niezawisła władza sądownicza. Rząd publikuje wyroki Trybunału Konstytucyjnego według własnego » widzimisię «. Osoby publiczne i urzędnicy związani z opozycją doświadczają w świetle kamer pomówień i szykan ze strony prokuratury na polityczne polecenie Zbigniewa Ziobry. Członkowie Komitetu Obrony Demokracji, w tym kobiety, biorący udział w uroczystościach państwowych, na które Pani Premier zapraszała wszystkich obywateli, zostają poturbowani w czasie Mszy Świętej - a władza twierdzi, że to sama obecność KOD była prowokacją, chroniąc agresorów. Dość tej dyktatury! Dość autorytarnego traktowania Państwa Polskiego i nas, obywateli! Dość przyzwolenia na faszystowskie postawy w debacie publicznej! Wszystkich mieszkańców Pomorza i całej Polski zapraszamy na marsz protestacyjny » Dość dyktatury «. Nie bądźmy obojętni, bo za chwilę nie będzie czego ratować." - bezczelne wzywanie do obalenia przemocą ustroju IV RP na Facebooku
  Rozwydrzony tłum blokuje ruch w Gdańsku
 4. 04.09.2016 - wroga dobrej zmianie manifestacja rozpoczęła się o godz. 14. Manifestujący zebrali się przed Urzędem Wojewódzkim przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku. Kilka minut przed godz. 14 na miejscu było zaledwie ok. 500 osób. Kilkanaście minut później uczestników było już ok. 1000. Rozwydrzony tłum krzyczał: "Jarosław, Polskę zostaw". O godz. 14.25 marsz ruszył spod urzędu. Według policji na miejscu było 1,5 tys. manifestujących. KOD podaje, że uczestników było ok. 3 tys. Mimo brzydkiej pogody, do idącego marszu na bieżąco dołączali kolejni manifestujący. Ok. 14.30 marsz rozciągał się od budynku LOT-u do placu przed Urzędem Wojewódzkim. Zanarchizowany tłum krzyczał: "Wolność, równość, demokracja", "Wolność wybieramy, przemocy się nie damy". Wśród manifestujących byli m.in. Mateusz Kijowski i Olga Krzyżanowska. Marsz przeszedł ulicami: Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie, Wały Piastowskie do placu Solidarności.
 5. 23.10.2016 - "Mamy dość!" - taki widoczny z drona napis utworzyło na Błoniach w Krakowie kilka tysięcy uczestników happeningu zorganizowanego przez KOD. W pierwszą rocznicę wygranych przez PiS wyborów pikietujący pokazali jedynie słusznie szarogęszącej się Partii czerwoną kartkę. Jeszcze przed rozpoczęciem pikiety na stoisku KOD rzekomo zabrakło czerwonych kartek i przypinek firmujących akcję. Każda z liter tworzących blisko 200-metrowy napis mieściła rzekomo kilkaset osób. Ściśnięci manifestanci machali w stronę unoszącego się w górze drona czerwonymi kartkami, demonstrując w ten sposób sprzeciw wobec rządów Partii. Niektórzy, szczególnie zajadli wrogowie narodu, przynieśli ze sobą parasolki oraz wieszaki, zapowiadając dalsze protesty wobec pomysłu zaostrzenia ustawy aborcyjnej. "Mamy dość!" - darli się bezczelnie uczestnicy happeningu, a prowadzący akcję Michał Grzemowski z małopolskiego KOD prawie stracił głos:
 6. 10.11.2016 - bezczelna akcja sabotażowa podczas krakowskich obchodów 79 miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, które stały pod znakiem przyjaźni wolsko-węgierskiej, bojówkarze KOD na murach Wawelu wyświetlali, niezapłaciwszy stosownych tantiem, słowa Lecha Kaczyńskiego o Trybunale Konstytucyjnym:

Lista dossier fotograficznych z akcji wywrotowych wymierzonych w Wolskę oraz jej siły przewodnie, czyli Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego oraz w Partię

Dossier fotograficzne rzekomo wielotysięcznego wrogiego wszystkiemu co wolskie happeningu z dnia 04.09.2016

Jak widać poniżej do wrogiej samemu Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu, który przecież uosabia Wolskę, manify wciągnięto, zapewne przemocą, nieletnie dzieci, aby napawać się ich przerażeniem, które zapewne pozostawi w ich malutkiej psychice uraz na cale życie.

Dossier fotograficzne bezczelnej akcja sabotażowej podczas krakowskich obchodów 79. okrągłej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, które stały pod znakiem przyjaźni wolsko-węgierskiej, kiedy to bojówkarze KOD na murach Wawelu wyświetlali, niezapłaciwszy stosownych tantiem, słowa Lecha Kaczyńskiego o Trybunale Konstytucyjnym - 10.11.2016

Dossier fotograficzne bezczelnej akcja sabotażowej "Ubieramy pomniki" [2] - 03.08.2018

Fragmenty oświadczenia Komitetu Obrony Demokracji:

Naród żąda delegalizacji KOD!

W obliczu jawnie zdradzieckiego i antywolskiego charakteru tej nasłanej przez obce mocarstwa przestępczej bojówki, cały kilkudziesięciomilionowy zdrowy, patriotyczny trzon społeczeństwa, domaga się oczywiście oczywistej w takiej sytuacji delegalizacji KOD.

Kolejnymi krokami na drodze do pełnej dekodyzacji Wolski powinna być natychmiastowa konfiskata należących do członków KOD jaguarów i futer, ich aresztowanie, sprawiedliwe osądzenie zgodnie z zasadami sprawiedliwości PiSjanistycznej oraz przykładne skazanie!

Określone siły powiązane z IV Rzeszą w tzw. Parlamencie Europejskim wylobbowaly nagrodę dla KOD - 27.09.2016

Rzekomo za "nieustępliwe dążenie do kształtowania postaw demokratycznych" Komitet Obrony Demokracji został uhonorowany Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego. Liderowi KOD Mateuszowi Kijowskiemu nagrodę wręczyła posłanka do Parlamentu Europejskiego, reprezentująca wrogie Wolsce określone siły, do cna zniemczona, niejaka Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, rzekomo de domo Woźniakowska:

Wrogi wszystkiemu co wolskie rzekomy lider KOD, niejaki Mateusz Kijowski odbierając nagrodę, podkreślał, że KOD:

Nagroda Obywatelska została ustanowiona przez wrogi dobrej zmianie i samemu Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu Parlament Europejski w 2008 r. dla uhonorowania Europejczyków za wywrotową działalność na rzecz promowania lewackich wartości europejskich. Jak sufluje PE, laureatami Nagrody Obywatelskiej mogą zostać "obywatele, grupy, stowarzyszenia oraz organizacje", a każdy deputowany PE ma prawo do nominowania jednego kandydata. Nagrodę przyznaje się rzekomo za:

Patrz też