Dudorynka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Dudorynka - telewizyjne orędzie drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") do narodu, emitowane zwykle w TVP1 po wieczornych wiadomościach. W swoich wystąpieniach drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak") komentuje ważne dla kraju wydarzenia, demaskuje określone siły, wywołujące afery rządowe oraz prowadzi dialog ze społeczeństwem.

Rok 2016

Dudorynka 09.07.2016 - błyskotliwa wykładnia ochrzanu jaki dostał podczas konferencji prasowej z okazji szczytu RATO w Warszawie od Baracka Obamy 08.07.2016



Amerykański opiniotwórczy dziennik "Washington Post" w artykule "Obama w piątek ochrzanił polską demokrację" napisał:

"Financial Times" napisał o kulisach wypowiedzi Baracka Obamy o Wolsce. Według gazety była sekretarz stanu USA Madeleine Albright, po swoich spotkaniach m.in. z KOD, ostatecznie przekonała doradców prezydenta USA do krytyki polskiego rządu. Powołując się na osobę z otoczenia drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak"), dziennikarz Henry Foy pisze, że nie sam temat, lecz ostrość krytyki była zaskoczeniem.

Patrz też

Linki zewnętrzne