Wehrmacht

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wehrmacht - siły zbrojne III Rzeszy, istniejące w latach 1935-45.

Wehrmacht, obok ZOMO i SB, stanowił główną wylęgarnię wrogów narodu. Organizacja ta zrzeszała prawdopodobnie wszystkich przodków działaczy Platformy Obywatelskiej, z osławionym dziadkiem Donalda Tuska na czele:

Pomimo formalnego rozwiązania przez aliantów, Wehrmacht dalej działa.

Ten wstrząsający fakt odkrył i objawił światu zasłużony odnowiciel i patriota, były łobuz Piotr Farfał (pseudonim: "FarV"), protestujący w przed siedzibą Wielonarodowego Korpusu Północny Wschód w Szczecinie (niem.: Stettin), przeciwko obecności duńsko-niemiecko-polskich sił zbrojnych na terenie RP (16.02.2003):

Wcielenie w szeregi Wehrmachtu (niezależnie od faktu czy dobrowolne czy przymusowe), pociąga za sobą daleko idące zmiany genetyczne, przekazywane następnie potomstwu. W rezultacie nikt posiadający przodka w Wehrmachcie nie ma nawet cienia szansy na to, że zostanie wartościowym obywatelem IV RP.

Powyższy fenomen biologiczny stanowi negatywną wersję patriotyzmu genetycznego, przekazywanego większości działaczy Naszej Partii przez ich antenatów.

W dniu 23.04.2019 na jaw wyszła wstrząsająca informacja, że Wehrmacht wciąż prowadzi w Wolsce na szeroką skalę i - co gorsza - efektywnie, tajną rekrutację nowych poborowych. Świadczą o tym wyniki przeprowadzonego w ministerstwie sprawiedliwości najnowszego śledztwa, które wykazało, że do tej zbrodniczej formacji wstąpiło wielu nuczycieli!:

Patrz też

Linki zewnętrzne