Czuły Tomek

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

"Czuły Tomek" vel Tomasz Piotrowski, vel Tomasz Małecki - czołowy agent-inspirator CBA, tajna cudowna broń szefa tej jakże zasłużonej dla PiSorządności instytucji państwowej - Mariusza Kamińskiego.

Ponieważ agent-inspirator jest osobą owianą mętną mgłą tajemnicy państwowej, jedyne dostępne publicznie materiały pochodzą, niestety, ze znanej z bezczelnej nałaźliwości swych reporterów i fotografów, wydawanej przez niemieckie wydawnictwo Axel Springer, gazety "Fakt" (ang.: Fucked) 1), której reputacja jest powszechnie znana.

Kustoszom Muzeum IV RP udało się dotrzeć do najściślej chronionych akt operacyjnych Departamentu I restaurowanej na wzór SB "Ochrany" (ros. Krysza) Tymczasowego Rządu Okupacyjnego, gdzie wybitny agent-inspirator CBA zarejestrowany jest pod kryptonimem "James Wielbłąd IV RP". O nieudolności tych służb świadczy dobitnie to, że zawierają one jedynie materiały opublikowane przez "Fakt", co jest oczywiście oczywistym marnowaniem pieniędzy podatników.


Biogram

Ściśle tajne.

Charakterystyczne zachowania i sztafaż

Olśniewająco biały uśmiech i upodobanie do markowych ubrań

Metodyka pracy operacyjnej

Rzekome zdjęcia agenta-inspiratora

Zdradzieccy internauci dekonspirują "Czułego Tomka"

Wrogowie narodu szukają niecierpliwie każdej okazji, aby przeszkadzać walczącym bohatersko o PiSprawiedliwość.

III RP restaurowana - afery rzeczywiste, wykreowane przez CBA

Jak widać, rola Czułego Tomka jest nie do przecenienia, a wszelkie paszkwile szeroko kolportowane przez wrogów narodu, dowodzące jakoby ten znakomity i skuteczny agent-inspirator CBA prowadził hulaszczy tryb życia za pieniądze podatników, są tylko i wyłącznie próbą zdyskredytowania tego zasłużonego dla PiSorządności wielkiego Wolaka. Jest oczywistą oczywistością, że prawo i sprawiedliwość nie mają ceny.

Uhonorowanie patriotycznej postawy

W dniu 06.01.2010 Gazeta Polska ogłosiła Czułego Tomka człowiekiem roku 2009. Redaktor naczelny tej poczytnej gazety, niezrównany i bezkompromisowy Tomasz Sakiewicz, tak uzasadnił to wyróżnienie:

Gratulując Czułemu Tomkowi tego wyróżnienia, cała Wolska z nadzieją czeka na odznaczenie go również nagrodą imienia Świętego Grzegorza I Wielkiego.

W uznaniu zasług dla krzewienia praworządności PiSjanistycznej sam Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, umieścił byłego agenta-inspiratora na liście wyborczej w terminowych wyborach 2011, ponieważ:

Obrazki z życia i działalności Czułego Tomka

Czuły Tomek czerpie inspiracje z dokonań swojego największego - po Jarosławie Kaczyńskim oczywiście - idola
Czuły Tomek w jednej z typowych misji ...
...które najeżone są oczywiście wieloma niebezpieczeństwami
W misjach tych Czuły Tomek nie ustaje w walce z czerwonym
Niezależnie od okoliczności i ogromnych zagrożeń, zawsze niesie ze sobą światło prawa i sprawiedliwości...
Czuły Tomek wykonuje również spektakularne misje zagraniczne, szeroko relacjonowane przez zachodnie media
Czuły Tomek podczas służbowego lotu na Półwysep Helski...
...gdzie w walce z korupcją dokonywał prawdziwych cudów
Bezczelne korumpantki Beata Sawicka i Weronika Marczuk-Pazura właśnie wpadają w karzącą rękę Czułego Tomka
Beata Sawicka tuż po aresztowaniu przez zamaskowanego Czułego Tomka
Tyleż bezczelny, co nieudolny fotomontaż wrogów, sugerujący że Czuły Tomek stosował wobec swych rzekomych ofiar bezprawne metody, jak np. zastrzyki ze skopolaminy
Porażający dowód na to, że kwiaty, którymi Czuły Tomek rzekomo zasypywał swe "ofiary", były jedynie iluzją wrogich mediów

Czuły Tomek prywatnie

Czuły Tomek, po godzinach pracy, okazywał się niejednokrotnie świetnym kompanem zabaw. Był prawdziwą duszą towarzystwa w trakcie imprez integracyjnych, organizowanych dla tajnych współpracowników CBA, aby mogli lepiej się poznać i polubić, ku sprawniejszej służbie na rzecz zniewolonej Wolski.

GolyBrzuszek.jpg
Kumple.jpg
LiczenieKasy.jpg

Czuły Tomek to osoba o wielkiej wrażliwości społecznej

W dniu 23.11.2013 doszło do pewnego zdarzenia, które unaoczniło nam jak bardzo czułe serce Czułego Tomka jest wrażliwe na losy państwa i narodu. Zdarzyło się oto bowiem, że poseł Kaczmarek, prowadząc w zamyśleniu samochód marki porsche-cayenne, wpadł na jednej z warszawskich ulic w tył poprzedzającego go samochodu.

Ten drobny incydent posłużył zajadłym wrogom Agenta Tomka jako pretekst do wściekłego ataku. Tłumacząc całe zajście na łamach "Faktu" poseł-agent wyjaśnił, że luksusowe auto pożyczył od narzeczonej, zaś wypadek jest skutkiem jego nieustannej troski o dobro Ojczyzny:

Serce każdego prawdziwego Wolaka musi być szczerze wzruszone wrażliwością agenta-posła na sprawy uciśnionego kroju. Nie ulega więc wątpliwości, że prawdziwym winowajcą tej stłuczki jest główny ciemiężyciel Ojczyzny, gubernator Donaldu Tusku.

Emeryt.jpg

Wielki tezaurus najważniejszych myśli Czułego Tomka

Agent12.jpg
  1. "Polskie służby specjalne są w fatalnym stanie. Tusk świadomie je rozmontowuje, a coraz większe wpływy zdobywają służby rosyjskie" - na spotkaniu z mieszkańcami Opola (niem.: Oppeln) (24.11.2012)
  2. "Mam nadzieję, że ci, którzy dziś w sposób niezgodny z prawem tworzą związek przestępczy wraz z dziennikarzami "Gazety Wyborczej". Bo trzeba podkreślić, że trzech dziennikarzy na czele z Wojciechem Czuchnowskim stworzyli z byłymi funkcjonariuszami CBA związek przestępczy po to, aby ujawniać informacje niejawne, po to, aby narażać czynnych dziś funkcjonariuszy na utratę życia, po to, aby dekonspirować metody pracy operacyjnej i po to, aby opinii publicznej przedstawiać mnie w nierzetelnym świetle" - w wypowiedzi dla Polsat News (04.12.2012)
  3. "Ta sprawa wody wyszła na jaw, gdy wodociągi zaczęły poszukiwać, gdzie "ginie" im sporo wody. Podejrzewano awarię, ale okazało się, że to Jolanta Kwaśniewska miała tajne ujęcie wody w garażu tego domu i podlewała ogródek" - na łamach "Faktu" (28.05.2013)
  4. "Robimy wszystko, aby jak najszybciej przejąć władzę w Polsce. [...] Uważam, że wcześniej niż za dwa lata przejmiemy władzę i we wszystkich dziedzinach życia publicznego będziemy mogli dokonać daleko idących zmian. Mam nadzieję, że Donald Tusk jak najszybciej wsłucha się w głos narodu i sam podejmie decyzję o odsunięciu się w cień" - dla serwisu tvp.info (01.10.2013)
  5. "W kwestiach zawodowych marzę o tym, aby Polska była państwem, na czele którego będzie stał Jarosław Kaczyński i rząd, który będzie realizował polską rację stanu oraz reprezentował wszystkich Polaków" - ibidem
  6. "Zapatrzyłem się, zamyśliłem, zagapiłem. Bo dzisiejsze wydarzenia polityczne o tak ogromnej skali korupcji w naszym kraju spowodowały, że bardzo o tym myślałem. O stanie naszego państwa. I ten obraz był tak przerażający, że dojeżdżając do świateł, uderzyłem w tył samochodu" - w rozmowie z "Faktem" (23.11.2013)
  7. "Za trzy sekundy wstanę i cię najebię. Jedź do domu, bo ja się napierdoliłem i mówię ci to szczerze: za trzy sekundy wstanę i cię najebię. Spierdalaj! [...] Odpierdol się ode mnie, bo ci krzesłem przyjebię zaraz tak, że spadniesz. [...] Spierdalaj, spierdalaj!" - do męża swojej kochanki Katarzyny Sztylc, podczas przyjęcia imieninowego posłanki Iwony Arent w pensjonacie "U Jacka" w Olsztynie (05.06.2013)

Patrz też

Przypisy

1)  Ojciec Dyrektor, Jego Świątobliwość, Wszechwiedzący Tadeusz Rydzyk wyklął ją i wpisał do indeksu ksiąg zakazanych.

2)  Najczęściej jest to terenowe Porsche "Cayenne" (pożyczone od kolegi Marka) [przyp. Muzeum IV RP]

Linki zewnętrzne