Menstringowe media

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Prawda bezkontekstowa prezentowana przez Media Przyjazne Narodowi a perfidne kłamstwa kolportowane przez menstringowe wrogie media

Menstringowe media - nowoczesny termin nowomowy, stanowiący alternatywne określenie mediów wrogich, oddający pełnię prawdy o tym komponencie przestępczego Układu, a przy tym znacznie bardziej obrazowo opisujący niektóre z charakterystycznych cech "pracujących" w tych mediach za Judaszowe srebrniki osobników.

Premierowe użycie wyrażenia

Zwrot M. m. został brawurowo wprowadzony do tezaurusa nowomowy przez jednego z najwybitniejszych badaczy i znawców problematyki medialnej w Wolsce i na świecie, Ojca Tadeusza Rydzyka, który w dniu 11.02.2011 na antenie Radia Maryja, zaprezentował go wszystkim Prawym Wolakom i patriotom:

Geneza wyrażenia i jego zakres znaczeniowy

Z naglącej potrzeby opracowania zwrotu, który byłby odpowiedzią na nachalnie lansowany przez okupantów zakłamany i obcy termin "media mainstreamowe" (wym.: mejnstrimowe), Ojciec Rydzyk zdawał sobie sprawę już od wielu lat.

Ta właśnie potrzeba stała się dla Ojca Tadeusza bezpośrednią inspiracją do podjęcia szeroko zakrojonych badań naukowych nad rolą i funkcjonowaniem poszczególnych grup mediów w społeczeństwie, badań, których fragment zaprezentowany został w jego niespotykanie wartościowym doktoracie, zwieńczonym brawurową obroną w dniu 08.10.2009.

W ramach niepublikowanej dotychczas części tych badań, doktor Rydzyk zebrał bogatą kolekcję niespotykanie porażającego materiału ikonograficznego i niebywale twardych dowodów na oburzający fakt, że wysługujący się wrogim, "mainstreamowym" mediom kolaboranci reżimu okupacyjnego, jako ukryty znak rozpoznawczy, pod okryciem wierzchnim noszą męskie stringi.

Ta niesłychanie istotna informacja była jak dotąd głęboko i skrzętnie skrywana przed systematycznie ogłupianym i manipulowanym przez wszelkiej maści wrogów narodu ludem, który w zaślepieniu swym gładko łykał i głęboko wierzył we wszystkie kłamliwe informacje, spreparowane na rozkaz KGB i WSI przez przystrajających się w tajne męskie stringi tak zwanych "dziennikarzy". Na szczęście epokowe badania naukowe przeprowadzone z poświęceniem przez doktora Rydzyka otworzyły oszczy społeczeństwa na haniebne zwyczaje najemników menstringowych mediów i ich oczywiście oczywistą antywolską postawę.

Synonimy i wyrażenia bliskoznaczne

  1. "Człowieku, miej ty rozum i zastanów się ile tych ludzi było [ na "marszu "Obudź się Polsko!" (niem.: Polen erwache!) ]. Pół miliona to lekko było tych ludzi. A nawet ci ludzie, którzy krytycznie patrzą, powtarzają za tym mediami mętnego nurtu" - Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja (10.10.2012)

Wybrane porażające dowody menstringowości menstringowych mediów


Dr Rydzyk osobiście prezentuje najważniejsze dowody naukowe ze swojej bogatej kolekcji
Stringi służące do obrzydliwego podlizywania się Donaldu Tusku (popularne w kręgach TVN)
Stringi model "kelner", mające utwierdzić Wolaków, że są sługami Unii Europejskiej (nagminnie noszone przez kolaborantów okupantów w Polsacie)Patrz też