Jan Pospieszalski

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Czy te oszczy mogłyby kłamać?
Jan Pospieszalski na koncercie zespołu Voo Voo

Jan Pospieszalski (czes. PosPiSzylsky - kryptonim: Berlusconi) - jedyny sprawiedliwy w TVP, jedyna pieczareczka w tym całym oborniku.

Kariera

W czasach komunistycznych był m.in. gitarzystą "Czerwonych Gitar", a w okresie późniejszym - zespołu "Voo Voo".

W IV RP stał się pomysłodawcą i prowadzącym niespotykanie opiniotwórczego oraz otwartego na wszelką merytoryczną dyskusję nocnego programu - "Warto rozmawiać".

Współtwórca Solidarnych 2010 - najwybitniejszego dzieła filmowego nurtu patriotyczno-spiskowego, w którym Prawi Polacy opowiadają o tym, jak kochali prezydęta IV RP i o spiskach rosyjsko-platformerskich.

W swojej pracy wykazuje się bezwzględną bezstronnością, wnikliwą znajomością zagadnień problematyki społecznej oraz niezależnością polityczną do bólu.

Nowatorskie standardy etyki dziennikarskiej

Znany z doprowadzonej do perfekcji bezstronności oraz niespotykanej prawdomówności Jan Pospieszalski, niewątpliwie stał się w ostatnich czasach jednym z największych autorytetów dla najwybitniejszych patriotycznie zorientowanych dziennikarzy, a jego podejście do rzemiosła dziennikarskiego wyznacza najnowocześniejsze standardy etyki zawodowej.

Dla zilustrowania niesłychanych zasług pana Pospieszalskiego na polu wdrażania i popularyzowania obowiązujących w IV RP zasad patriotycznego dziennikarstwa, poniżej przytoczono relację z jego heroicznej walki z zapiekłym wrogiem narodu, znanym kłamcą i oszczercą, agentem Andrzejem Morozowskim, który dla zbicia kapitału politycznego nie zawahał się (na polecenie i za pieniądze określonych sił oczywiście) wściekle zaatakować Jana Pospieszalskiego, wykorzystując do tego skompromitowany do cna i skorumpowany tak zwany "wymiar sprawiedliwości":

Mądrości pana Pospieszalskiego

Patrz też

Linki zewnętrzne