Willa plus

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Posiadłośc wg Andrzeja.jpg

Willa plus - skandaliczny kryptonim nadany przez świńską opozycję za poduszczeniem lewackich (komunistycznych) organizacji oraz lobby LGBT jedynie słusznej, patriotycznej akcji donacyjnej za państwowe pieniądze z podatków m.in. lewaków (komunistów) oraz osób LGBT, wybitnego ministra dobrej zmiany w edukacji i nauce IV RP Przemysława Czarnka polegającej na rozdaniu 40 mln zł. wyłącznie prawackim organizacjom, rzekomo pozarządowym, założonym przez kolesiów z Partii, w większości rzekomo wbrew negatywnym rekomendacjom tak zwanej komisji Ministerstwa Edukacji i Nauki (21 organizacji, które ostatecznie otrzymały pieniądze na zakup lub budowę nieruchomości, zostało ocenione negatywnie) rozpatrującej złożone wnioski do programu "Rozwój potencjału infrastrukturalnego podmiotów wspierających system oświaty i wychowania".
Do programu zgłoszono ponad 570 wniosków, z których Wielki Parwacki Donator IV RP osobiście wyłonił 42 projekty, jedynie słuszne projekty, ogłaszając swoją jednogłośną decyzję 4 listopada 2022 r.

Cele programu:


Spis treści

Walka z COVID-19 a dotacje MEiN

Ustawa willa plus.png

Prawo, które umożliwiło przyznanie pieniędzy na nieruchomości, zostało uchwalone wiosną 2022 roku pod pretekstem walki ze skutkami pandemii COVID-19. Do ustawy wprowadzono art. 90x - "w celu realizacji polityki oświatowej państwa minister właściwy do spraw oświaty i wychowania może ustanowić programy inwestycyjne" a także 90w - "W celu realizacji polityki oświatowej państwa minister właściwy do spraw oświaty i wychowania może ustanowić programy i przedsięwzięcia".

Jaki jest Wielki Prawacki Donator - jest Biały

Geneza rzekomej afery Willa plus

Na początku lutego 2023 r. tak zwani dziennikarze wrogiego wszystkiemu co wolskie TVN24 niejaka Justyna Suchecka-Jadczak i niejaki Piotr Szostak rzekomo dotarli do dofinansowań przyznawanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Według donosu "Gazety Wybiórczej" 12 z nagrodzonych organizacji, za pieniądze z konkursu kupi lub wybuduje nieruchomości od zera:

Jedynie słuszne prawackie fundacje kolesiów objęte donacjami "Willa plus"


Rzekome śledztwo dziennikarzy tvn24.pl:

Posłanka KO, niejaka Katarzyna Lubnauer podkreśliła, że dziesięć z nich otrzymało negatywne opinie:

Dziennikarze dokładnie przeanalizowali tzw. karty opinii merytorycznej sporządzane przez ekspertów z MEiN - w przypadku dziewięciu organizacji działających na Lubelszczyźnie eksperci mieli rekomendować odrzucenie projektów. Portal zacytował część z tych opinii:

Wrogie wszystkiemu co wolskie lewackie (komunistyczne) i wspierające LGBT fundacje i organizacje usiłujące wyłudzić dotacje

Zamieszczona poniżej lista nie zawiera wszystkich pasożytujących na zdrowym ciele IV RP lewackich (komunistycznych) organizacji (z rzekomo pozytywną rekomendacją komisji ekspertów MEiN), za co wszystkich zwiedzających Muzeum IV RP przepraszamy.

Jedynie słuszne komentarze Wielkiego Prawackiego Białego Donatora Przemysława Czarnka

Mateusz Morawiecki: nie ma programu "Willa plus"

Drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany, ludź pierwszej kategorii, Andrzej Duda (pseudonim sceniczny: "Maliniak") o programie "Willa plus" (04.02.2023)

To jest afera TVN, a opozycja sprzedawała kamienice po 50 .

To kłamstwo, a opozycja futruje

Wściekły atak pierwszego aferała III RP - niejakiego Donaldu Tusku na jedynie słuszną, patriotyczną akcję Przemysłwa Czarnka

Rzekomo 70% Wolaków uważa że działania Wielkiego Prawackiego Białego Donatorahaniebne

Oczywiście oczywiste przykłady wspierania dotacjami lewactwa (komunistów) i LGBT przez świńską opozycję i wrogów narodu

Świńska opozycja też przekazywała pieniądze na fundacje, a jedna z nich prowadzi hotel w Wojnowicach (niem. Wohnwitz)

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego prowadzi hotel w zamku w Wojnowicach (niem. Wohnwitz) - w dniu 2 lutego 2023 na portalu TVP Info opublikowano w kontekście programu "Willa plus" TVN24 kontrmateriał pod tytułem "Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu to fundacja założona w 2001 r. Jak informuje, od 2014 r. jest właścicielem zamku w Wojnowicach. W radzie organizacji znajdują się liczni politycy współpracujący z Platformą Obywatelską: Paweł Kowal, Aleksandra Dulkiewicz, Rafał Dutkiewicz i Jacek Sutryk":

Krytyka Polityczna otrzymała w centrum Warszawy lokal do prowadzenia knajpy

Miasto Warszawa wspiera fundację promującą stosunki płciowe po zażyciu narkotyków

Patrz też

Linki zewnętrzne