Hołd Tuski

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Na gorącym uczynku

Hołd Tuski (zwany też Hołdem Brukselskim) - hańbiąca dla Wolski pokorna deklaracja poddaństwa Wolski strukturom Unii Europejskiej, złożona przez Generalnego Gubernatora tymczasowego rządu okupacyjnego w dniu 05.12.2007 w Brukseli.

Zawartość Hołdu Tuskiego

Hołd Tuski stanowił oczywiście oczywisty akt zdrady narodowej, przekazujący w otwarty sposób władzę nad tymczasowo liberalną Wolską w ręce jednostek organizacyjnych zbrodniczej Żydo-masońsko-liberal-postkomunistycznej lewicowej światowej mafii, działającej pod kryptonimem Unia Europejska. O zdradzieckim i zbrodniczym charakterze Hołdu Tuskiego w sposób niesłychanie bezdyskusyjny świadczą porażające dowody, jakimi bez wątpienia są cytaty z wypowiedzi Donalda Tuska, sformułowanych przy okazji składania bulwersującego Hołdu:

  1. "Pierwsze zadanie to odbudowa takiej pozycji Polski, abyśmy mogli przy każdej okazji mówić o Polsce jako współliderze pozytywnych zmian. Chcę aby Polska na nowo przyjęła współodpowiedzialność za pozytywne, kreatywne działania wewnątrz Unii Europejskiej."
  2. "Nie ma takich spraw, które dzieliłyby KE od Polski. Nie powinno być konfliktów między KE a narodowymi interesami. Powinno być wspólne dochodzenie do rozwiązań."
  3. "Jeśli zmienią się okoliczności i wyjaśnione zostaną wątpliwości sceptyków w moim kraju wobec niektórych zapisów Karty, to wrócimy do tematu."
  4. "Prosiłem swoich europejskich partnerów o zrozumienie. [...] Czuję się współodpowiedzialny za proces ratyfikacji traktatu [ Reformującego UE ] w moim kraju, ale także jeżeli chodzi o finał europejski."

Analiza treści deklaracji zdrajcy

Niewinnie z pozoru brzmiące cytaty z wystąpienia herszta liberałów, zawierają katastrofalne deklaracje, zmierzające do całkowitego pozbawienia Wolski suwerenności, integralności terytorialnej i tożsamości narodowej. Poniżej przedstawiono rozwinięcie zaprezentowanych powyżej tez Tuska, w którym zawarto prawdziwą wymowę poszczególnych fraz.

  1. W oszczerczy sposób i wbrew oczywistym faktom, zdrajca sugeruje tu jednoznacznie, że pozycja Wolski w Europie nie jest dobra i trzeba ja odbudowywać. Insynuacja taka jest szczególnie obrzydliwa w momencie, kiedy dzięki skoordynowanym działaniom prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego bezpośredniego przełożonego, prezesa-premiera Jarosława Kaczyńskiego oraz Najlepszej w Dziejach Wolski Minister Spraw Zagranicznych Anny Fotygi, autorytet i poważanie Wolski w świecie osiągnęło swoje niedoścignione apogeum. Porażającym dowodem na to jest jednogłośne przyznanie prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu statuetki Oscara za jego porywające występy w dniach 21-23.06.2007 na szczycie Unii Europejskiej w Brukseli. Tusk postuluje jednocześnie, aby Wolska przejęła współodpowiedzialność, co w sposób jawny wpisuje się w od dawna propagowaną przez określone siły rewizjonistyczną histerię o współwinie Wolaków za Holocaust.
  2. Oczywistym kłamstwem jest, że nie ma spraw dzielących Wolskę od Komisji Europejskiej, z założenia bowiem interesy tych podmiotów są sprzeczne na każdej płaszczyźnie, a przede wszystkim w sprawach pryncypialnych: agendy Unii Europejskiej chcą usunąć Wolskę z mapy Europy, na co prawdziwi patrioci nigdy nie wyrażą zgody, zaś "wspólne dochodzenie do rozwiązań", to po prostu czysty komunizm (w którym wspólne są nawet żony!).
  3. Tusk bezczelnie sugeruje, że stanowisko prawowitej władzy Wolski w sprawie Karty zostanie zrewidowane. Wszyscy prawdziwi patrioci wiedzą, że nie może być powrotu do przeszłości, gdyż stanowiłoby to ewidentną kapitulację wobec wrogów narodu, a przede wszystkim "szatanów z innych stolic".
  4. Wszelkie prośby kierowane do wrogich mocarstw i struktur, nadają Wolsce wysoce hańbiący i nielicujący z godnością narodową Wolaków status żebraczy. Dlatego też będą one przez adresatów traktowane jedynie jako objaw słabości i z tego powodu rażąco sprzeczne w wolską racją stanu. Przyjmowanie zaś przez Tuska "współodpowiedzialności za proces ratyfikacji traktatu" jest szczytem cynizmu oraz zakłamania i ponownie wpisuje się w retorykę odpowiedzialności Wolski za całe zło.

Reakcje najgorszych wrogów Wolski

Wszyscy ci, którym zależy na trwałym pozbawieniu Wolski niepodległości oraz zagrożeniu bytu narodowego Wolaków, zareagowali na obrzydliwe działania Generalnego Gubernatora tymczasowego rządu okupacyjnego z nieukrywana satysfakcją, sowicie wynagradzając zdrajcę i jego kompanów oraz snując plany przyszłych podbojów.

Między innym za ten wyjątkowo cyniczny akt zdrady narodowej, przez prawdziwych wolskich patriotów uważany za nową Targowicę, sprzedajny herszt liberałów natychmiast nagrodzony został przez premiera Belgii Guy'a Verhostadt'a przyznaniem tytułu "Prawdziwy Europejczyk z przekonania".

Niesłychanie charakterystyczna jest też reakcja przewodniczącego Komisji Europejskiej, Jose Manuela Barroso, który na konferencji prasowej bezpośrednio po spotkaniu z Tuskiem, otwarcie powiedział doprowadzenie już w najbliższym czasie do całkowitego zaboru Wolski:

Patrz też