Krzysztof Bosak

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Krzysztof Bosak odpowiada na cyniczne pytania stawiane przez łże-dziennikarza TVN-u.
Krzysztof Bosak (znany także jako Święty Młodzianek) - poseł LPR, były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, znany obrońca życia i wróg pedalstwa. Sztandarowy przykład ofiary spisku lekarzy, przejawiającego się w nieusuwalnych pryszczach na fizjonomii.

Ciekawostki

Krzysztof Bosak padł też ofiarą niesłychanie podłej prowokacji brukowca "Fakt". Podczas gdy pan Krzysztof - jak donosiły wcześniej media - przygotowywał się tanecznie do występów w kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami", dziennikarze obrzydliwego polskojęzycznego tabloidu mieli czelność zadzwonić do niego, podając się za współpracowników "Radia Maryja".

Udając nieistniejącego księdza Roberta, asystenta Rydzyka i zgodnie z rzekomym poleceniem szefa poprosili, by zrezygnował z tańca przed telewizyjnymi kamerami. "Jeżeli by się okazało, że wybory odbędą się jesienią, to zrezygnuję" - zadeklarował Krzysztof Bosak dziennikarzom. A potem w SMS-ie wysłał im pozdrowienia dla ojca dyrektora.

Chwilę później, również jako ksiądz Robert, dziennikarz "Faktu" zatelefonował do posła Wojciecha Wierzejskiego. Utrzymywał, że według o. Rydzyka pląsy Bosaka rzucają cień na całe LPR. Poseł Wierzejski, nie wiedząc, że pada ofiarą prowokacji, zaczął tłumaczyć, że już wcześniej próbował odwieść kolegę od udziału w show, który - podobnie jak ksiądz Robert - uważa za zbyt frywolny. Mało tego, obiecał zadzwonić do Bosaka. [1]

Linki zewnętrzne