Holandia

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wściekły atak na imponderabilia IV RP

Holandia - od 2001 roku główna siedziba, żeby nie powiedzieć - stolica, światowego gejostwa i miękkich narkotyków dla każdego. Nic dziwnego, że multimedialny show Największego Tabloidu spowodował histeryczną reakcję rządu tej republiki gejowskiej.

Oburzenie premiera Holandii z powodu rzekomej homofobii MNNN

26.03.2008 - wynikiem Spektaklu multimedialnego z 17.03.2008 r., demaskującego brudne knowania światowego gejostwa, jest bezprzykładny w historii dyplomacji po II wojnie światowej atak na imponderabilia wolskie, ze strony premiera kraju, który jako pierwszy w Unii Europejskiej zalegalizował małżeństwa homoseksualne, włącznie z ich prawem do adopcji.

Jak donoszą nawet media przyjazne narodowi, w czasie rozmowy z Donaldu Tusku premier Holandii Jan Peter Balkenende wyraził oburzenie ubiegłotygodniowym orędziem prezydenta Wolski, w którym wykorzystano fragment ceremonii ślubu gejowskiego z Kanady.

Szef holenderskiego rządu poprosił polskiego premiera o wyjaśnienia, czy stanowisko Lecha Kaczyńskiego oznacza, że Wolska będzie się domagała zakazu rejestracji związków partnerskich w Unii Europejskiej.

Patrz też

Linki zewnętrzne