Układ

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Definicja

Internetowa ankieta zmanipulowana przez Układ
Porażające powiązania Układu z innymi przestępczymi ogniwami szarej sieci (infografika: Michał Protaziuk & Filip Połoska, www.wybory.gazeta.pl)

Układ (według Leppera "Ukłd") - najbardziej przerażająca, zbrodnicza, nikczemna i obrzydliwa organizacja w dziejach Świata, stworzona przez przestępców, media i milionerów, którzy spłodzili bękarta III RP. Powszechnie wiadomo, że nadrzędnym celem Układu jest zniszczenie IV RP, przez co stanowi on ogromne zagrożenie dla jej wszystkich obywateli, a nawet całej ludzkości.

Według Jarosława Kaczyńskiego, to nieformalny system związków między środowiskami politycznymi i innymi wpływowymi środowiskami w Wolsce po przemianach ustrojowych w 1989 roku. Przez prezydenta Kaczyńskiego zwany także "netłorkiem". W skład Układu wchodzi Zjednoczony Front Obrony Agentury.

Według definicji przedstawionej w 2004 roku przez Miłościwie Nam Nieobecnego i Niepoinformowanego, Układ to:

Według przedstawionej definicji, system bankowy Wolski znajduje się poza obszarem gospodarki wolnorynkowej, co jest odkryciem na tyle ważkim i niezwykłym, że pozwala zgłosić desygnaturę Prezydenta IV RP do nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii.

Percepcja

O piekielnej sile Układu świadczy m.in. obecność jego zagranicznych powiązań. Na zdjęciu jeden z rezydentów Układu w Stanach Zjednoczonych, "sędzia" Arlander Keys (pierwszy od lewej)

Układ jest niewidoczny, ale piekielnie silny. Pewność jego egzystencji wynika z porażających dowodów, które zdobywa się w wyniku ćwiczeń duchowych Kubusia Puchatka w opracowaniu Feliksa Dzierżyńskiego: "im bardziej Układu nie widać, tym większa pewność, że został dobrze zakonspirowany".

Najwyższy stopień umiejętności dostrzegania i percepcji Układu posiedli bracia Kaczyńscy Zjawisko biologiczne, dlatego też są oni wzorem dla wszystkich prawdziwych obywateli IV RP. Zdolność widzenia Układu uzyskuje się po otrzymaniu legitymacji Prawa i Sprawiedliwości.

Dostrzeżenie Układu jest również możliwe po zażyciu środków psychoaktywnych o działaniu wywołującym reakcje zbliżone do lekkiej psychozy paranoidalno-maniakalnej: LSD, psylocybina, marihuana lub alkohol w ilości grożącej zatruciem.

Metody wizualizacji

Przejawy

Układ powiązany jest ściśle z łże-elitami, wykształciuchami oraz głęboko wikłany w Szarą Sieć. Wrogie media to naturalne środowisko Układu.

Pierwsze wyniki symulacji Układu

Identyfikacja osób spoza "Układu" by Krzysztof Wojciechowski, Ottawa, Kanada

Potwierdzeniem starej mądrości ludowej, że z oddali widać lepiej, jest genialny w swej prostocie sposób identyfikacji osób nienależących do "Układu" - fundamentu III RP, podany w dniu 28.06.2008 przez wybitnego patriotę i rezydenta IV RP na wygnaniu, Krzysztofa Wojciechowskiego na jego porażającej swą mądrością, odwagą i celnością obserwacji na stronie internetowej:

Badania naukowe Układu

Układem zainteresowały się ostatnio środowiska naukowe. Układ będzie systematycznie badany i analizowany przez grupę najlepszych naukowców i informatyków Wolski. Unia Europejska wyraziła zainteresowanie i chce poprzeć te badania naukowe wielomilionową dotacją.

Badania komputerowe

Badania z wykorzystaniem klasycznego instrumentarium

W celu lepszego poznania Układu, najtęższe mózgi IV RP sięgają po fachowe i wypróbowane instrumentarium. W nocy z 1 na 2 lipca 2008 r. z pomnika Mikołaja Kopernika w Warszawie wypożyczyli oni dołączone do rzeźby astrolabium, czyli przyrząd służący między innymi do badań układu słonecznego. Wrogie media natychmiast oskarżyły badaczy Układu o kradzież i zbeszczeszczenie pomnika.

Jednak już w dniu 03.07.2008 anonimowy mężczyzna przyniósł astrolabium do Pracowni Konserwacji Zabytków. Sprawa pozostaje niewyjaśniona, jednak zniknięcie i szybkie odnalezienie się przyrządu nasuwa Kustoszom Muzeum trzy hipotezy:

  1. Astrolabium wypożyczył i zwrócił Wybitny analityk, jak zwykle zachowujący anonimowość;
  2. Przemysław Edgar Gosiewski, który wzorem Kopernika coś wstrzymuje, postanowił skorzystać z jego doświadczeń i przystąpić przy pomocy astrolabium do wstrzymania kolejnych pociągów na stacji Włoszczowa;
  3. Historycy z IPN ustalili, że Mikołaj Kopernik był tajnym współpracownikiem Krzyżaków. Korzystanie z jego aparatu badawczego uwłaczałoby zatem honorowi poważnego badacza, więc doszło do szybkiego zwrotu astrolabium.

Badania analityczne

Najbardziej wiarygodny i porażający dowód istnienia Układu, dostarczyła jednak - znajdująca się "momentami bardzo blisko" samego jądra Układu - grupa uczonych skupionych w znanej pod kryptonimem operacyjnym CBA, przodującej placówce naukowej powołanej do badań na Układem, kierowanej do dnia 13.10.2009 przez jednego z najwybitniejszych Wolaków i największych patriotów w dziejach Wolski, Mariusza Kamińskiego.

Dowód ten zaprezentowany został publicznie w dniu 17.06.2009 przez samego szefa Biura, który podczas senackiej dyskusji nad sprawozdaniem z działalności CBA w roku 2008, odpowiadając na pytanie senatora Władysława Sidorowicza czy efekty działań Biura wskazują na istnienie Układu, brawurowo oświadczył:

Szczegółowy schemat ideowy funkcjonowania i powiązań wewnątrz Układu, odtworzony metodami naukowymi

Modelukładu.jpg

Badania pseudonaukowe

Modelowy przykład popieranych przez PiS osobników spoza Układu (konkretnie: Słonecznego)

Część mediów już od 1992 roku rozpowszechnia pogłoskę, jakoby Układ został odkryty przez grupę astronomów z Aleksandrem Wolszczanem na czele.

Ten agent SB jest jednak w świetle porażających dowodów w oczywisty sposób sam uwikłany w działania Układu. Pozbawionych naukowej wartości "dzieł" tego wykształciucha nie można zatem traktować jako merytorycznego wkładu w badania nad Układem.

Układ wiecznie żywy!

  1. "Zbliża się koniec kampanii wyborczej. Solidarna Polska ma coraz lepsze wyniki i w przyszłości mogę mieć znów wpływ na wymiar sprawiedliwości w Polsce. Są ludzie z układu, którzy się tego panicznie boją i dlatego inicjują tego rodzaju artykuły. A to wszystko są kłamstwa wymierzone we mnie, bo jako prokurator generalny doprowadziłem do obnażenia tego, kim są Krauze, Kaczmarek, Netzel i cała grupa związanych z nimi ludzi" - Zbigniew Ziobro w rozmowie z portalem gazeta.pl (13.05.2014)
  2. "To wszystko wskazuje na istnienie właśnie tego, co Jarosław Kaczyński nazywa "układem". "Układem", który pod demokratycznie wybranymi władzami, przenika i łączy sferę aparatu wykonawczego z politykę i gospodarką. I jest to obraz na poły mafijny" - Jadwiga Staniszkis w rozmowie z Jackiem Gadkiem na łamach portalu onet.pl (16.06.2014)

Patrz też

Linki zewnętrzne