Mirosław J. (Szczur)

Z Muzeum IV RP
(Przekierowano z Szczur)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Autor rewelacji L. Grobelny

Opis postaci

Mirosław J. - domniemany zamachowiec, czyhający na życie Wielkiego Brata. Jak podała w dniu 11.01.2007 wersja on-line tygodnika "Wprost", Biuro Ochrony Rządu postawione zostało w stan najwyższej gotowości w związku z doniesieniami o zagrożeniu życia Jarosława K..

Informacja o zamachu, sponsorowanym przez łże-elity i inne siły wrogie Przewodniczce Narodu PiS, ujawniona została przez cieszącego się opinią wiarygodnego, uczciwego, prawego i sprawiedliwego biznesmena, Lecha Grobelnego.

Były prezes BKO (nie mylić z przyszłym prezesem PKO) twierdzi, że na Najwyższego Bliźniaka wydano wyrok śmierci. Jego wykonawcą ma być z całą pewnością (osoba informującego nie dopuszcza tu możliwości pomyłki) gangster o pseudonimie "Szczur", prywatnie Mirosław J., twórca i przywódca jednej z grup zaliczanych do Mafii Pruszkowskiej.

Problemem jest to, że według policji bandyta nie żyje. Zachodzi zatem podejrzenie, że gangster jest nie tylko wrogiem narodu, zamachowcem, ale w dodatku również zombie. To z kolei, z uwagi na zagraniczne pochodzenie zombie'ch (Haiti), jednoznacznie wskazuje na obecność w spisku obcych służb specjalnych.

Ze względu na duże prawdopodobieństwo zamachu, służby ochraniające Jarosława Kaczyńskiego podjęły nadzwyczajne środki: Wielki Brat porusza się po Warszawie specjalnie osłanianą kolumną pojazdów na sygnale.

Inni zamachowcy w IV RP

Inne wystąpienia szczura w najnowszej historii odnowionej i dobrze zmienionej IV RP

Patrz też