List dziewięćdziesięciu organizacji z całego świata do prezydenta Dudy

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Jak donosi 19.10.2016 wroga wszystkiemu, co wolskie, TVN24, rzekomo dziewięćdziesiąt jeden spiskujących przeciwko Wolsce, godzących w podstawy ustrojowe IV RP i samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcę Europy przed islamem, Wielkiego Higienistę, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, organizacji, rzekomo pozarządowych organizacji wystosowało do drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") i asystentki Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego pełen insynuacji i jawnych pomówień tzw. list otwarty.

W oszczerczym piśmie rzekome organizacje pozarządowe apelują o przyjęcie zaleceń Komisji Europejskiej, m.in. zaprzysiężenie trzech sędziów TK wybranych przez poprzednią kadencję Sejmu i opublikowanie rzekomych wyroków TK. Pod tym apelem podpisało się 90 organizacji rzekomo z Wolski, Norwegii, Węgier, Słowacji czy Francji. Do cna zakłamani, manipulowani przez określone siły autorzy listu bezczelnie wytknęli też partii:

Niektóre, rzekomo pozarządowe organizacje, które podpisały list

Każdy Prawy Wolak, którego sercu droga jest IV RP nie powinien nigdy wstąpić do żadnej z podanych poniżej wrażych organizacji. Jeżeli na skutek klasycznej pomyłki już się do którejkolwiek z nich zapisał, powinien niezwłocznie się z nich wypisać.

Jedynie słuszna reakcja przedstawicieli Partii na oszczerczy list

Ryszard Legutko i Tomasz Poręba, napisali do wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, że zalecenia KE "nie nadają się do wykonania", bo zawierają:

Patrz też

Linki zewnętrzne