Manifa

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Manifa - bezwstydna feministyczno-homoseksualna parada najgorszych sortów et consortes szerząca wrogie zdrowemu bytowi biologicznemu narodu wolskiego hasła proaborcyjne i antypaństwowe, godząca w podstawy ustrojowe restaurowanej IV RP i jej strategiczne sojusze, jak też w wartości chrześcijańskie, kibolskie i narodowo-patriotyczne.

Manifyorganizowane od 2000 r. w różnych miastach Wolski celem jak najszerszego zatruwania umysłów Prawych Wolaków lewackimi, tak zwanymi wartościami, które mają na celu rozpasanie i nierząd oraz bezkarne mordowanie życia napoczętego. W latach 2005-2007 oraz od 2016 r. manifywspierane przez totalną opozycję, która w ten jawnie dywersyjny sposób próbuje torpedować dobrą zmianę i restaurację IV RP.

XIX Manifa w Warszawie - 04.03.2018

Tegoroczne hasło: "Aborcja, nie policja, pomoc wzajemna, nie przemoc systemowa"

Uczestnicy bezczelnie domagali się prawa do mordowania życia napoczętego i sprzeciwiali się rzekomej agresji policji i rzekomej przemocy systemowej. Ogłoszenie tegorocznego hasła Manify odbyło się przy ul. Hożej 17. Organizatorki na Facebooku tłumaczyły jakoby:

Według rozwydrzonych i rozpasanych organizatorek wydarzenia:

Wrodzy wszystkiemu co wolskie tak zwani uczestnicy Manify spotkali się o godzinie 14 na pl. Defilad. Stamtąd ruszyli ulicami: Marszałkowską, alejami Jerozolimskimi, Nowym Światem, Świętokrzyską i ponownie Marszałkowską na pl. Defilad. Przemarsz zakończył się około godziny 17. Na transparentach można było przeczytać takie jawnie wywrotowe hasła, jak: "Solidarnie przeciw homofobii i transfobii", "Wolność, równość, 8 marca]", "Aborcja prawem, wiara wyborem", "Seks tak, seksizm nie", "Chcemy odpoczynku od wolnego rynku", "Lokatorki to nie towar", "Las to nie poligon", "Duża strzelba, mały ptak", "Patriarchat zaczyna się od polowań", "Religia w kościołach, w szkołach", czy "Jest opresja, jest opór!".

Relacja dziennikarki wrogiego wszytskiemu co wolskie portalu Gazeta.pl, niejakiej Wiktorii Beczek:

Manifa wg Wiki

Doroczna demonstracja feministyczna organizowana w związku z Dniem Kobiet w różnych częściach Polski, w Warszawie przez nieformalną grupę Porozumienie Kobiet 8 Marca. Odbywa się 8 marca lub w najbliższe temu dniu soboty lub niedziele. Nazwa pochodzi od slangowego skrócenia słowa manifestacja, używanego w tej formie przez opozycję antyrządową w latach 80 XX w.

Manifa, która początkowo została jednorazowo zorganizowana w proteście przeciwko policyjnej akcji w Lublińcu, gdzie policjanci na podstawie anonimowego donosu zatrzymali w czasie badania pacjentkę ginekologa i zmusili ją do poddania się badaniu kryminalistycznemu, przerodziła się z czasem w ogólnopolską demonstrację feministyczną oraz ogólnie antydyskryminacyjną, a także otwarcie antyklerykalną.

Patrz też

Linki zewnętrzne