Muzeum IV RP:Archiwum Biuletynu/16

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Archiwum

Kacz godlo.png Muzeum IV RP
BIULETYN INFORMACYJNY
Nowe eksponaty, ciekawostki, komentarze
Numer 16 (Czerwiec 2010)

Od redakcji

Szanowni Zwiedzający!

W czerwcu, w wyniku głosowania na Jarka, jak pieszczotliwie nazywa prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego ogólnonarodowa większość, Odnowiciele, wspierani przez Prawych Wolaków odnieśli kolejny miażdżący sukces, ponieważ osławiony agent WSI Bronisław Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy"), wyniku decyzji przestrzelonej, z ledwością przeszedł do II tury wyborów prezydenckich. Na nic zdały się prowokacje oligarchicznej Fundacji Batorego i oszczerczego European Voice. Nie pomógł także atak z powietrza na IV RP ani suflowanie jakoby ząb prezesa bolał. Stało się tak także dzięki napisanemu w samą porę listowi prezesa Antoniego Zięby.

Tym samym perspektywa realizacji, z gruntu wrogiej Wolsce, koncepcji polaryzacyjno-dyfuzyjnej odeszła na drugi plan oddając pole jedynie słusznej koncepcji zlikwidowania wyspy dobrobytu w oceanie stagnacji poprzez przekształcenie Wolski w drugą Norwegię. Godnym podkreślenia jest fakt hipotetyczny, że miażdżący sukces prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego został osiągnięty przy zachowaniu pełnej powagi wynikającej z pięcioletniej żałoby i przy oczywiście oczywistym braku jakiegokolwiek interesu z boku.


Tradycyjnie życzymy miłego zwiedzania!


 • Kłamstwa liberałów

Wyspa dobrobytu w oceanie stagnacji

Autor: Cruiser21 et al.Wyspa dobrobytu na oceanie stagnacji - wysoce użyteczny związek frazeologiczny, który do tezaurusa nowomowy wprowadził w odmienionym kontekście sam prezes-premier-przyszły-prezydent Jarosław Odmieniony-Kaczyński podczas wiecu wyborczego w Łomży (15.06.2010).

...czytaj dalej>>

 • Wroga nowomowa

Koncepcja polaryzacyjno-dyfuzyjna

Autor: Cruiser21 et al.Koncepcja polaryzacyjno-dyfuzyjna - zdemaskowana, po raz kolejny, 23.06.2010, podczas wiecu wyborczego w Rzeszowie, przez samego prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego, z gruntu wroga i szkodliwa koncepcja ogłoszona pierwotnie w dokumencie "Polska 2030. Wyzwania rozwojowe" przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny, zmierzająca do rozwoju gospodarczego sześciu sprzyjających PO miast Wolski, kosztem pozostałych części naszej ukochanej ojczyzny.

...czytaj dalej>>

 • Knowania

Atak z powietrza na IV RP

Autor: Sukasaba et al.W obliczu zbliżających się wyborów na stanowisko Prezydenta Wolski, w których - wedle jedynych rzetelnych sondaży prawych mediów takich, jak Radio Maryja oraz "Nasz Dziennik" - oczywiście oczywistym zwycięzcą powinien być umiłowany przez Maryjny Naród Jarosław Kaczyński [1] , określone siły ściśle powiązane z okupacyjną władzą Platformy tzw. Obywatelskiej, szukają wszelkich sposobów na zniszczenie wieloletniego dorobku IV RP i odwrócenie uwagi od spraw najbardziej istotnych dla przyszłości Wolski – takich, jak problem szerzącej się w Wolsce antykoncepcji i in vitro.

W ten oto sposób, owe ciemne platformerskie okupacyjne siły, w sposób niezwykle haniebny wywołały na kilka tygodni przed planowanym terminem wyborów, serię ulewnych deszczy, które doprowadziły do szeregu podtopień i powodzi na prawie całym terenie Wolski.

Wywołanie tragicznych powodzi niestety nie wystarczyło wrogom narodu, którzy w swej zapiekłej nienawiści, korzystając z nadarzającej się okazji, postanowili jednocześnie wytruć wszystko co żyje na ziemi wolskiej, nie wyłączając ludzi, zwierząt i roślin. W tym celu zbrodniarze ci w wydzielanych przez samoloty oparach rozpowszechniają nad obszarem Wolski trującą połowę tablicy Mendelejewa.

Oczywiście oczywiste jest, że te haniebne działania nie byłyby możliwe bez aktywnego wsparcia ze strony reżimu okupacyjnego, skorumpowanych i opanowanych do cna przez liberałów instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska i jego stan sanitarny, a przede wszystkim przy wielce znaczącym milczeniu wrogich mediów, które te bezczelne akty cynicznego sabotażu pomijają ostentacyjnie w swych "informacjach".

...czytaj dalej>>

 • Obyczaje IV RP

Żałoba

Autor: Buldozer et al.W tradycji wielu kultur żałoba jest uzewnętrznieniem emocji, bólu, poczucia straty po utracie bliskiej osoby.

W IV RP żałoba, jak zresztą wszystko inne, pełni szczególną, bo polityczną rolę. Prawdziwy patriota, dotknięty osobistą tragedią, winien bowiem bezwględnie użyć stanu żałoby do wyciągnięcia konkretnych korzyści politycznych, oczywiście zgodnych z interesem Wolski. Wtedy śmierć ukochanej osoby nie pójdzie na marne. Dał temu wyraz Antoni Macierewicz na falach Radia Maryja:

...czytaj dalej>>

 • Poezja

Głosowanie na Jarka

Autor: Vallenty et al.24 czerwca 2010 roku - wrogowie narodu mobilizują się przed drugą turą wyborów prezydenckich. Może zmobilizują się tak, jak przed głosowaniem na Stana Tymińskiego? Z internetu nadszedł wiersz anonimowego autora:

...czytaj dalej>>

 • Wrogie organizacje

Fundacja Batorego

Autor: Cruiser21 et al.Logo Fundacji im. St.Batorego - znanej powszechnie jako banda oligarchów, którzy ją ostentacyjnie finansują

Fundacja Batorego (właść. Fundacja im. Stefana Batorego) - rzekomo działająca na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiegospołeczeństwa ludzi świadomych swoich praw i obowiązków, angażujących się w sprawy swojej społeczności lokalnej, swojego kraju i społeczności międzynarodowej, rzekomo niezależna instytucja. De facto jest to finansowana przez oligarchów agenda czworokąta.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Decyzja przestrzelona

Autor: Cruiser21 et al.Unikatowe zdjęcie wybuchu pocisku "Efekt Sawickiej"
Fala uderzeniowa po wybuchu pocisku "Przedterminowe wybory"

Decyzja przestrzelona - w odróżnieniu od jedynie słusznej decyzji prezesa-premiera-desygnata Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego każda decyzja podejmowana przez wszelkiej maści wrogów narodu, a w szczególności przez elementy rodem z Platformy, rzekomo Obywatelskiej. Jak sama nazwa wskazuje, każda decyzja wrogów narodu jest chybiona.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Interes z boku

Autor: Cruiser21 et al.Interes z boku - rzecz, której nie należy mieć, jeżeli zachowuje się dyscyplinę partyjną i chce się być uznawanym za Prawego Wolaka. Ten jakże wysoki standard uprawiania polityki w sferze biznesowo-seksualnej, powstał w związku z niezwykłą przemianą prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego, wypróbowanego przyjaciela Rosji i lewicy, zwanej dawniej postkomuną.

...czytaj dalej>>

 • Wrogie media

European Voice

Autor: Cruiser21 et al."European Voice" (pol.: "Głos europejski, niem.: "Europeische Kartoffeln") - organ prasowy zbliżony do kręgów określonych sił, wydających, między innymi "Die Tageszeitung" i "Der Tagesspiegel", zajmujący się głównie szkalowaniem prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego poprzez imputowanie, jakoby Ojciec Wolskich Rolników w 2006 r. domagał się zniesienia dopłat do rolnictwa w Unii Europejskiej, czyli tak zwanej Wspólnej Polityki Rolnej.

...czytaj dalej>>

 • Epistolografia

List prezesa Antoniego Zięby

Autor: Cruiser21 et al."Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka" - krakowska organizacja pożytku publicznego, działając, jak każdemu Prawemu Wolakowi przystało, rozsyła do osób, które przekazały jej 1% z podatku, list, by nie głosowali na agenta WSI, desygnata PO na prezydenta w kadencji 2010-2015, niejakiego Bronisława Komorowskiego.

PSOŻC przedstawia się jako organizacja non-profit, działająca w jedynie słusznej obronie życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, odwołując się - jak przekonuje na swojej stronie internetowej - do "argumentów naukowych, międzynarodowych aktów prawnych i wartości humanistycznych". Od sześciu lat jest też na liście organizacji pożytku publicznego.

...czytaj dalej>>

 • Geografia

Druga Norwegia

Autor: Cruiser21 et al.Druga Norwegia (norw.: Kongeriket Norge, fin.: toinen Norja) - od dnia 13.06.2010 obowiązująca wszystkich Prawych Wolaków wizja rozwoju IV RP, która w połączeniu z Drugą Bawarią i plażami Gabonu, na których można pogryzać orzeszki ziemne, stworzy istny raj na ziemi.

...czytaj dalej>>

 • Obyczaje IV RP

Ząb prezesa

Autor: Jendras et al.Ząb prezesa - jeden z najważniejszych artefaktów IV Rzeczypospolitej, cynicznie wykorzystywany przez przestępczy reżim okupacyjny Donaldu Tusku do bezczelnej walki politycznej w przededniu drugiej tury wyborów prezydenckich 2010 roku.

Pomimo że artefakt ten ewidentnie należy do prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego, wrogowie narodu, nie zwracając uwagi na najświętsze prawo własności, usiłują przy pomocy podłych manipulacji, pozbawić Ojca Narodu tego przydatnego akcesorium, rozpowszechniając niebywale fałszywe informacje, jakoby prezes-premier-przyszły-prezydent Jarosław Odmieniony-Kaczyński swojego zęba już nie posiadał.

Taką właśnie niespotykanie kłamliwą informację podała w dniu 28.06.2010 Małgorzata Kidawa-Błońska, rzeczniczka "sztabu" wyborczego samozwańczego desygnata do urzędu prezydenta IV RP, Bronisława Komorowskiego (pseudonim operacyjny: "Gajowy"), w rozmowie z Krzysztofem Grzesiowskim w audycji "Sygnały dnia" na antenie programu pierwszego Polskiego Radia:

...czytaj dalej>>

Powiedzieli